Reduktoriai

Bendradarbiaudami su pasauliniais reduktorių gamintojais. Tiekiame įvairių tipų (cilindrinių krumpliaračių, lygiagrečių velenų, kūginių krumpliaračių, sliekinius ir specialaus išpildymo) reduktorius ir motoreduktorius.

 

Konsultuojame reduktorių parinkimo, eksploatacijos, gedimų prevencijos klausimais. Padedame pasirinkti efektyviausią ir ilgaamžį sprendimą jūsų gamybai.

 

PAGRINDINĖS REDUKTORIŲ CHARAKTERISTIKOS:

 

Sukimo momentas: 5 – 470000 Nm;
Perdavimo santykis: 3 – 3000;
Greitis išėjime: 0,1 – 600 aps/min;

 

Galimos įvairios motoreduktorių komplektacijos atsižvelgiant į eksploatacijos sąlygas, aplinkos poveikį ir montavimo ypatumus. Tiekiame motoreduktorius skirtus eksploatuoti sprogioje aplinkoje (ATEX klasifikacija).

 

PAGRINDINIAI MOTOREDUKTORIŲ TIPAI:

Cilindrinių krumpliaračių motoreduktorius

Cilindrinių krumpliaračių motoreduktorius

Lygiagrečių velenų reduktoriai

Lygiagrečių velenų motoreduktorius

Kūginių krumpliaračių motoreduktorius

Kūginių krumpliaračių motoreduktorius

Sliekinis motoreduktorius

Sliekinis motoreduktorius

Planetarinis motoreduktorius

Planetarinis motoreduktorius

Lygiagrečių velenų motoreduktorius

Lygiagrečių velenų reduktoriai

Kampiniai lygiagrečių velenų reduktoriai

Kampiniai lygiagrečių velenų reduktoriai

Horizontalaus tipo reduktoriai

Horizontalaus tipo reduktoriai

Pavarų sprendimai kėlimo mechanizmams

Pavarų sprendimai kėlimo mechanizmams

Pavarų sprendimai maišyklėms

Pavarų sprendimai maišyklėms

Specialūs pavarų aušinimo sprendimai

Specialūs pavarų aušinimo sprendimai

ceatex

Motoreduktoriaus pasirinkimas

Yra įprasta reduktorių rinktis pagal reikiamą sukimo momentą arba elektros variklio galią. Tačiau reikia nepamiršti ir kito svarbaus parametro – tai reduktoriaus atsargos koeficiento, kuris lemia reduktoriaus ilgaamžiškumą ir tinkamumą dirbti numatytomis darbo sąlygomis.  

Reduktoriaus atsargos koeficiento parinkimas priklauso nuo įrenginio kurį jis suks tipo, apkrovos dydžio ir numatomo darbo ciklo (darbo valandų skaičiaus, bei paleidimo/stabdymo dažnumo.) Taip pat reikėtų atsižvelgti į aplinkos temperatūrą ir galimas perkrovas ar vibraciją.

 

 

Jeigu ieškote motoreduktoriaus ar turite klausimų susijusių su jų parinkimu, priežiūra, gedimais eksploatuojant, mielai jums padėsime.

atsargos-koeficientas

Atsargos koeficiento parinkimo diagramos pavyzdys, kur apkrovos

 tipai: 

A – tolygi, lengvo tipo apkrova (pvz.: ventiliatoriai, birių medžiagų konvejeriai ir kt.) 

 

B – netolygi, vidutinio tipo apkrova (pvz.: išcentriniai siurbliai, medienos apdirbimo centrai ir kt.) 

C – kintama apkrova, smūginė apkrova (pvz. įvairūs presai, smulkintuvai ir kt.).

Verta atkreipti dėmesį

Teisingas motoreduktoriaus parinkimas, dar nereiškia teisingos jo eksploatacijos. Praktikoje pasitaiko situacijų, kai motoreduktoriai yra eksploatuojami sumontuoti neteisingoje tvirtinimo pozicijoje. Reikia pastebėti, kad motoreduktoriai turi keletą skirtingų galimų tvirtinimo pozicijų ir atsižvelgiant į jų konstrukcinius ypatumus, priklausomai nuo tvirtinimo pozicijos, gana dažnai skiriasi reduktoriaus užpildymo tepalu lygis. Todėl renkantis reduktorių yra svarbu numatyti kokioje tvirtinimo pozicijoje jis bus eksploatuojamas. Gamybos metu, numatyta reduktoriaus tviritnimo pozicija yra pažymyma jo techninėje lentelėje. Šią informaciją taip pat galima rasti reduktoriaus specifikacijoje.  

 

Dar viena svarbi sudedamoji reduktoriaus dalis yra alsuoklis (naudojamas didesnių gabaritų reduktoriuose), kurio paskirtis yra pašalinti eksploatacijos metu susikaupiantį slėgį. Praktikoje pasitaiko dvi pagrindinės klaidos susijusios su šiuo konstrukciniu elementu.  

 

Prekių talsuoklisransportavimo metu alsuoklis būna “uždarytas”, kad nepraleistų tepalo. Tam įprastai būna naudojamas guminis spaustukas, kuris užsandarina alsuoklio kanalą. Sumontavus reduktorius eksploatacijai reikia atidaryti alsuoklį (įprastai, pašalinant guminį spaustuką nuo alsuoklio kanalo), tačiau dažnai tai pamirštama padaryti.  

 

Tokiu atveju darbo metu susidarantis slėgis neturi galimybės pasišalinti iš reduktoriaus ir ima slėgti/stumti sandariklius, ko rezultate per reduktoriaus sandariklius gali išsilieti tepalas.
Kita pasitaikanti klaida yra ta, kad pakeitus reduktoriaus tvirtinimo poziciją, pamirštama pakeisti alsuoklio poziciją (alsuoklis visuomet turi būti viršutiniame reduktoriaus taške).  

 

To neatlikus alsuoklis užsikiša tepalu ir praranda savo savybes. Taigi, reduktoriuje vėl didėja slėgis ir didėja tikimybė, kad tepalas prasiskverbs per alsuoklį arba sandariklius.

 

Reduktorius
alsuoklis

Konsultacija

Profesionali konsultacija išsirenkant prekę iš didelio pasirinkimo rinkoje.

Patikimumas

SIMEKSA yra aukščiausios kokybės automatikos komponentų tiekėjai ir profesionalai.

Kokybė

Siūlome tik patikrintą ir patikimą produkciją. Bendradarbiaujame su eile žinomų gamintojų iš viso pasaulio.

Gera kaina

Klientams visada stengiamės pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą už palankią kainą. Mums svarbu suprasti jūsų poreikį ir gauti grįžtamąjį ryšį.