Apie mus

UAB Simeksa

SIMEKSA veikla yra grindžiama aukščiausios kokybės automatikos komponentų tiekimu už palankią kainą.

 

Įmonė savo veikloje nuolat siekia užtikrinti, kad klientai gautų ne tik patį geriausią produktą, bet ir puikias paslaugas bei partnerystę.Bendradarbiavimas su eile žinomų gamintojų iš viso pasaulio leidžia mums pasiūlyti įvairius ir inovatyvius sprendimus, atitinkančius įvairių pramonės sektorių poreikius.

 

Mūsų visapusiškas techninis palaikymas apima garantijas, paslaugų sutartis ir specialią komandą, pasirengusią jums padėti. Šiuo metu turime platų automatikos įrangos komponentų asortimentą. 

 

Vizija – „Simeksa” vizija – pirmauti teikiant aukščiausio lygio automatikos komponentus, tobulinant technologinius procesus ir skatinant tvarumą įvairiuose sektoriuose Lietuvoje.

Misija – atvesti aukščiausios kokybės produktus į Lietuvą už geriausią kainą,  bendradarbiaujant su pasauliniais gamintojais, siekiant naujovių ir klientų pasitenkinimo.

 

Gamintojai:
Invertek Drives Ltd, Power Electronics, Fairford Electronics, Sumitomo Drive Technologies, BigRep, SICK, Leuze electronic, Schneider Electric, Schmersal, Turck, BST International, Telco, K.Busch, PILZ, Moenninghoff, Dynisco, STOBER, Schlegel Elektrokontakt, METZ Connect ir daugelis kitų…

GERA KAINA

Tiesiogiai bendradarbiaujame su gamintojais, todėl jų produkcija atkeliauja tiesiai pas mus. Ši tiesioginė partnerystė pašalina tarpininkus ir užtikrina ne tik konkurencingas kainas, bet ir kiekvieno mūsų siūlomo komponento autentiškumą bei kokybę.

NESUDĖTINGA EKSPLOATACIJA

Įrangos galimybės nėra ribotos, ji gali būti pritaikyta įvairiems techniniams sprendimams.: pramoniniuose objektuose, prekybos centruose, privačiuose namuose, verslo centruose, ofisuose ir t.t.

AUKŠTA KOKYBĖ

Prekių kokybę ir jų garantijas užtikrina patys gamintojai arba jų oficialūs atstovai. Pas mus rasite platų prekių asortimentą skirtą technologinių procesų automatizavimui.  

Mūsų klientai

simeksa klientai

Bendradarbiavimo procesas

1. Kliento poreikio supratimas

Esame industrijos profesionalai, tiklsiai išsiaiškinsime jūsų išsamiausius poreikius

2. Nemokama
konsultacija

Profesionali konsultacija išsirenkant prekę iš didelio pasirinkimo rinkoje

3. Pasiūlome tinkamiausią variantą

Siūlome tik patikrintą ir patikimą produkciją

4. Grįžtamojo ryšio palaikymas

Svarbus grįžtamasis ryšys

D.U.K

Ar šie skirtingi komponentai yra suderinami tarpusavyje ir su esama įranga? Ar jie bus sklandžiai integruoti į mūsų dabartinę sąranką nereikalaujant didelių pakeitimų ar papildomų adapterių?

Mūsų gaminių asortimentas sukurtas sklandžiam integravimui, užtikrinant komponentų ir esamos įrangos suderinamumą. Mūsų komanda padeda įvertinti jūsų esamą infrastruktūrą ir rekomenduoti pritaikytus sprendimus. Parenkame tokius pačius arba labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius komponentus.

Kokios yra konkrečios kiekvieno produkto charakteristikos? Pavyzdžiui, kokie yra elektros variklių efektyvumo lygiai? Švelnaus paleidimo įrenginių paleidimo/stabdymo laikų valdymo galimybės? arba UPS autonominio darbo laiko trukmė?

Kiekvienas gaminys pasižymi pažangiausiomis pramonėje specifikacijomis. Visi gaminiai parenkami konkrečiai pagal kliento pageidavimus ir mūsų rekomendacijas, kas užtikrina optimalų veikimą pagal Jūsų konkrečius poreikius.

Techninė pagalba ir aptarnavimas: kokią techninę pagalbą ir aptarnavimą po pardavimo siūlo teikėjas? Ar yra garantijų ar paslaugų sutarčių? Ar bus suteikta tinkama pagalba iškilus problemoms arba prireikus priežiūros?

Mūsų visapusiškas techninis palaikymas apima garantijas, paslaugų sutartis ir specialią komandą, pasirengusią jums padėti, užtikrinant ramybę ir greitą visų problemų, kurios gali kilti po pirkimo, sprendimą

Kaina ir investicijų grąža: kokios bendros šių sprendimų diegimo išlaidos? Ar galima sutaupyti dėl energijos vartojimo efektyvumo, sutrumpėjusių prastovų ar priežiūros išlaidų, kurios gali pateisinti pradines investicijas į šiuos produktus?

Nors pradinės investicijos gali skirtis, mūsų sprendimai yra sukurti taip, kad būtų efektyvūs, todėl laikui bėgant sutaupoma daug energijos, sumažinant energijos sąnaudas, sumažinant prastovos laiką ir mažesnes priežiūros išlaidas, todėl investicijos atsiperka. Investicijų atsiperkamumas gali būti paskaičiuojamas pirminėse projekto stadijose, parinkus reikiamą įrangą.

Kiek patikimi šie produktai? Kokia numatoma kiekvieno komponento eksploatavimo trukmė ir priežiūros reikalavimai? Ar galime patikėti, kad šios mašinos veiks efektyviai ir nuosekliai ilgą laiką?

Ilgalaikio darbo, su mūsų siūlomais komponentais, patirtis rodo, kad mūsų tiekėjų gaminiai yra patikimi, gaminami iš aukščiausios kokybė komponentų, todėl jų tarnavimo laikas pailgėja ir priežiūros reikalavimai yra minimalūs, užtikrinantys nuoseklų ir efektyvų jūsų pramonės procesų veikimą.

Mokymas ir įgyvendinimas: ar paslaugų teikėjas mokys mūsų darbuotojus, kaip efektyviai naudoti ir prižiūrėti šiuos įrenginius? Kaip sklandžiai vyks įgyvendinimo procesas ir kokia parama bus teikiama šiame etape?

Mes teikiame išsamią informaciją jūsų darbuotojams, kad užtikrintume sklandų perėjimą ir efektyvų mūsų produktų naudojimą. Mūsų komanda apmoko Jūsų darbuotojus, tai pat teikia nuolatinę tolesnę techninę pagalbą, tuo užtikrindama sklandų integravimo procesą.