SIMEKSA YRA METZ CONNECT Lietuvos, Latvijos ir Estijos Atstovai

Automatikos komponentai (I/O)

 • Automatikos komponentai (I/O)

  Trifazių variklių paleidimo relės

  Trifazių variklių paleidimo grandinei naudojamos žvaigždės-trikampio relės su reguliuojamu perjungimo laiku per tiesinį potenciometrą. Star-detla modelis.

  Peržiūrėti
 • Automatikos komponentai (I/O)

  Atidėto veikimo relės

  Atidėto veikimo relė su laiko nustatymu tiesiniu potenciometru naudojama procesų automatizavimui, galingų variklių paleidimui arba perjungimui.

  Peržiūrėti
 • Automatikos komponentai (I/O)

  Daugiafunkcinės laikmačio relės

  Laikmačio relė su kodavimo jungikliais ir potenciometru, skirta funkcijai ir laikui nustatyti valdymo bei automatizavimo užduotims pastatuose ir pramonėje.

  Peržiūrėti
 • Automatikos komponentai (I/O)

  Cosphi stebėjimo relės

  „CosPhi“ monitoriai aptinka mažą apkrovą nustatant fazės poslinkį tarp srovės ir įtampos. Juos galima naudoti su dažnio keitikliais.

  Peržiūrėti
 • Automatikos komponentai (I/O)

  Greičio stebėjimo relės

  Greičio ir diržo monitoriai stebi variklių ar diržu varomų velenų sukimąsi. Greitį galima įrašyti indukciniu artumo jungikliu.

  Peržiūrėti
 • Automatikos komponentai (I/O)

  Ventiliatoriaus stebėjimo relės

  Ventiliatoriaus laikmačio relės valdo dviejų pakopų variklius; atskira įjungimo ir išjungimo delsa yra reguliuojama. Kontaktoriai valdomi per du išėjimus.

  Peržiūrėti
 • Automatikos komponentai (I/O)

  Variklio Valdymo Relės

  Elektromechaniniai moduliai užtikrina saugią elektros izoliaciją tarp valdymo ir automatikos technologijų, leidžia rankinį valdymą įrenginiu.

  Peržiūrėti
 • Elektromechaniniai sujungimo moduliai
  Automatikos komponentai (I/O)

  Elektromechaniniai sujungimo moduliai

  Elektromechaniniai moduliai užtikrina saugią elektros izoliaciją tarp valdymo ir automatikos technologijų, taip pat rankinį valdymą rankiniu įrenginiu.

  Peržiūrėti
 • Automatikos komponentai (I/O)

  BACnet MS/TP IOs Komponentai

  BACnet MS / TP įvesties/išvesties moduliai, skirti pastatų automatizavimui jutikliams ir pavaroms įrašyti ir valdyti.

  Peržiūrėti
 • Automatikos komponentai (I/O)

  Modbus RTU IOs komponentas

  Modbus RTU įvesties/išvesties moduliai, skirti pastatų/pramonės automatizavimui, jutiklių ir pavarų įsigijimui ir valdymui.

  Peržiūrėti
 • Automatikos komponentai (I/O)

  Ethernet-IO

  Siūlome kompaktiškus Ethernet I/O valdiklius, kurie jungia skaitmeninius ir analoginius signalus iš jutiklių ir pavarų su IP tinklu (TCP/IP, BACnet/IP, Modbus TCP).

  Peržiūrėti

Techniniai tinklai ir saugos sprendimai pastatuose ir pramonės įmonėse tampa vis išmanesni. Automatikos komponentai suteikia galimybę integruoti vidinius ir išorinius procesus, kad juos būtų galima efektyviai valdyti ir stebėti. METZ CONNECT siūlo labai gerus sprendimus šiam tikslui. Su C|Logline produktų grupe METZ CONNECT suteikia nuoseklius, sisteminius ir išmaniuosius tinklo komponentus, skirtus tvariam pastatų automatizavimui, maksimaliai apsaugai, optimaliam procesų valdymui ir efektyviam energijos valdymui. Privalumai: didelio našumo komponentai sutrumpina surinkimo laiką, sumažina energijos sąnaudas, sukuria skaidrumą arba leidžia, pavyzdžiui, vienu įrenginiu išspręsti kelias užduotis.

Ryšio moduliai

Valdymo ir automatizavimo technologijoje METZ CONNECT sąsajos moduliai sudaro atskyrimą tarp loginio lygio ir apkrovos lygio. Sąsajos technologija reiškia signalų atskyrimą, formavimą, apdorojimą, konvertavimą ir pritaikymą. METZ CONNECT siūlo sprendimus beveik bet kokiam pritaikymui įvairių konstrukcijų korpusuose, skirtuose montuoti ant DIN bėgio. Be universalių jungčių modulių, mes taip pat siūlome jutiklių ir pavarų sąsajos modulius kaip optronus, potencialų skirstytuvus, diodų modulius, signalizacijos modulius, slenksčius jungiklius, analoginių verčių siųstuvus, analoginius-skaitmeninius keitiklius ir kaip potencialius izoliatorius. Gaminių asortimentą papildo galingos ir kompaktiškos, prijungiamos 14 polių pramoninės relės.

Matavimo ir stebėjimo relės

Stebėjimo relės yra naudojamos apsaugoti žmones ir mašinas bei valdyti elektros ciklus pagal elektrinius ar fizinius parametrus, o pagal žemos įtampos direktyvas tam tikrose atskirose programose šios relės turi būti įrengtos. METZ CONNECT gaminių asortimentas siūlo platų matavimo ir stebėjimo relių spektrą, pritaikytą įvairioms reikmėms: srovės monitoriai universaliems tikslams, fazių monitoriai, apsaugantys nuo sistemos dalių sunaikinimo / susidėvėjimo, fazių sekos relės, skirtos stebėti besisukantį lauką, asimetrinės relės saugiam fazių gedimų aptikimui, daugiafunkciniai 3 fazių monitoriai, lygio relės užpildymo lygio stebėjimui

Laiko Rėlės

Laikmačio relė yra speciali relės versija, kuri gali būti naudojama, pavyzdžiui, valdymo ir automatikos technologijų srityje, norint pasiekti įjungimo arba išjungimo delsas. Gaminių asortimente yra laikmačio relės su keliomis funkcijomis ir reguliuojamais laiko intervalais, taip pat relės su specialiomis funkcijomis, tokiomis kaip įjungimo delsa, išjungimo delsa, laikrodis ir žvaigždės-trikampio relės.

Konsultacija

Profesionali konsultacija išsirenkant prekę iš didelio pasirinkimo rinkoje.

Patikimumas

SIMEKSA yra aukščiausios kokybės automatikos komponentų tiekėjai ir profesionalai.

Kokybė

Siūlome tik patikrintą ir patikimą produkciją. Bendradarbiaujame su eile žinomų gamintojų iš viso pasaulio.

Gera kaina

Klientams visada stengiamės pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą už palankią kainą. Mums svarbu suprasti jūsų poreikį ir gauti grįžtamąjį ryšį. 

UAB simeksa apie kontaktai