Power Electronics V65

VS65 vidutinės įtampos švelnaus paleidimo įrenginys, pats patikimiausias ir saugiausias pasirinkimas

 

  • Itin aukštas operatoriaus saugos lygis ir vidinės variklio apsaugos
  • Itin patikimas ir prieinamas, lengvai valdomas ir intuityvus valdymas
  • Aukščiausias paleidimo momentas
  • Pilnai pritaikomas netgi patiems aukščiausiems reikalavimams

Power Electronics VS65 vidutinės įtampos švelnaus paleidimo įrenginys yra pats saugiausias ir patikimiausias sprendimas. Naudojamas sistemose nuo 2,3kV iki 13,8kV. Įrenginyje sujungtas išskirtinis dizainas ir techninė įranga, pagaminti pagal pačius griežčiausius IEC reglamentus, su pažangios technologijos variklio valdymu ir saugumu, dėl kurio variklis gali sklandžiai pasileisti ir sustoti bet kokiomis sąlygomis.

VS65 serija buvo sukurta ir išbandyta pačioje atšiauriausioje aplinkoje. Naudojant lengvą ir patikimą vartotojo sąsają, vartotojas gali sukonfigūruoti įrenginį taip, kad užtikrintų geriausią variklio valdymą ir apsaugą. VS65 yra padalytas į 4 skirtingas elektros lankui atsparias sekcijas, kuriose vidutinės įtampos sekcijos izoliuojamos nuo žemos įtampos sekcijų. Optinis ryšys tarp valdymo plokščių ir jėgos dalies užtikrina maksimalų saugumą.

Dėl vertikalios mūsų gamybos integracijos ir specialaus projektavimo skyriaus, galime pasiūlyti jums specialią įrangą, tokią kaip vidutinės įtampos apsaugos elementai, ryšių protokolai ir dar daugiau. Power Electronics sukurtas VS65 yra pilnai integruotas ir pritaikytas sprendimas, pagamintas ir išbandytas gamykloje, su patikima garantija bei unikalia technines pagalba reikiamoje vietoje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Power Electronics V65”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Teirautis dabar