Motortronics VMX-Agility

Ekonomiškas švelnaus paleidimo įrenginys | softstarteris

Agility yra švelnaus paleidimo įrenginys (softstarteris) su vidiniu apėjimu (by-pass), kuris puikiai tinka tiek skydų montuotojams, tiek galutiniams vartotojams. Vartotojui siūlomos konkurencingos kainos, tolygus sustabdymas ir aukštų paleidimo srovių pašalinimas.

Skydų montuotojams šis prietaisas gali lengvai pakeisti Žvaigždė/Trikampis paleidimo įrenginį, kadangi jis atitinka panašius matmenis ir taip palengvina diegimą.

Savybės ir privalumai

VIDINIS APĖJIMAS

Prietaisas sumažina išlaidas, kadangi užbaigęs savo darbą švelnaus paleidimo įrenginys išjungiamas iš grandinės. Taip sumažinamas reikiamos vietos dydis bei sumažinama pagaminama šiluma, o tai vėl gi sumažina išlaidas.

GALI PAKEISTI ŽVAIGŽDĖ/TRIKAMPIS ĮRENGINĮ

Mažiau laiko skiriama surinkimui, taip pat sumažinamos išlaidos priežiūrai. Be to, sumažėja prastovų, todėl ir nuosavybės išlaidos yra žemesnės.

GALI KONKURUOTI SU ŽVAIGŽDĖ/TRIKAMPIS ĮRENGINIAIS

Ilgesnis tarnavimo laikas, mažiau priežiūros, sumažėja prastovų, todėl ir nuosavybės išlaidos yra žemesnės.

AUKŠTŲ PALEIDIMO SROVIŲ PAŠALINIMAS

Žvaigždė/Trikampis įrenginiuose mechaninės sistemos patiria „smūginę apkrovą“, dėl kurios vis dažniau pasitaiko kontaktorių gedimų bei padidėja išlaidos priežiūrai. DFE švelnaus paleidimo įrenginiai, naudodami tolygų, nesikeičiantį greitėjimą, praktiškai pašalina šias problemas.

SUPAPRASTINTAS MONTAVIMAS

Greitas surinkimas ir pajungimas.

 

NEBŪTINA KEISTI IŠDĖSTYMO BRĖŽINIŲ

Sutaupoma laiko ir pinigų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Motortronics VMX-Agility”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Teirautis dabar