Motortronics Synergy

synergy ™ – nauji švelnaus paleidimo įrenginiai (softstarteris) su skaitmeniniu valdymu

PATOGUS APTARNAVIMAS

Naudojamos plokštės ir ventiliatoriai gali būti keičiami.

GARANTIJA

2 metų garantija su galimu 3 metų pratęsimu. Dėka išsamaus duomenų kaupimo tapo labai lengva nustatyti galimą gedimo priežastį.

NAUJOSE VERSIJOSE GALIMA RASTI

Gedimo Zonos Analizę, kurios metu bus galima įvertinti variklio darbo klaidas. Variklio Efektyvumo Vertinimas įvertina variklio efektyvumą.

LENGVAI NAUDOJAMAS

Ekrane keliomis kalbomis bus rodomi visi pranešimai. Pateikiami grafiniai / schematiški vaizdai padeda lengviau valdyti įrenginį. Detalus registravimas padeda programuojant įrenginį, o vidinė USB jungtis leidžia įkelti, parsisiųsti bei elektroniniu paštu nusiųsti reikiamas konfigūracijas.

LIEČIAMAS EKRANAS

Spalvotas liečiamas ekranas naudojamas visose versijose.

ĮJUNKITE IR PALEISKITE

Švelnaus paleidimo įrenginys pats prisitaikys prie apkrovos.

AUTOMATINĖ SĄRANKA

Automatinės Synergy™ funkcijos bus praplėstos tam, kad kai kuriuos nustatymus būtų galima sukonfigūruoti nežiūrint į parametrų sąrašus.

OPTIMIZAVIMAS

Energijos optimizavimas kartu su apėjimu yra suderintas taip, kad energija būtų taupoma įvairiose panaudojimo srityse. Šios energijos taupymo savybės yra patvirtintos nepriklausomais tyrimais.

Kadangi dydis ir užimama erdvė tampa vis svarbesni, Motortronics sukūrė mažiausią pasaulyje švelnaus paleidimo įrenginį pagal galios ir dydžio santykį.

Synergy ™ naudoja pasaulyje gerai žinomą Fairford automatinės sąrankos funkciją, leidžiančią vartotojui įrenginį suprogramuoti kiekvienai atskirai sistemai, naudojant paprastą valdymą 4-ais mygtukais. Taip pat neatsiliekant nuo šiuolaikinių technologijų ir sparčiai augančių rinkų, buvo atsisakyta mygtukų, kurie buvo pakeisti liečiamų ekranų technologija, siekiant pateikti vartotojo sąsają, kurioje būtų dar daugiau valdymo pasirinkčių.

Dėka standartiškai įmontuotos tiristorių apsaugos ir apsaugos nuo variklio perkrovos, bei pilno duomenų registravimo, programinės įrango galimybėmis su techniniu palaikymu ir atnaujinimu, bei plačiomis įėjimo/išėjimo jungčių programavimo galimybėmis, Synergy atitinka aukščiausius panaudojimo kriterijus.

Dar svarbiau yra tai, kad šis įrenginys apibrėžia anksčiau žinomus švelnaus paleidimo įrenginių sprendimus visiškai kitaip.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Motortronics Synergy”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Teirautis dabar