Problema

Žemės ūkio pramonės gyvulių ir naminių paukščių sveikatai ir produktyvumui didelę įtaką gali turėti ventiliacija pastatuose, ar gera, ar bloga kuriuose jie yra laikomi. Dėl prastos ventiliacijos gali padidėti rizika, kad gyvuliai užsikrės bakterijomis ir virusais, o tai gali turėti didelės įtakos jų gerovei ir finansiškai paveikti ūkininkavimo verslą.

 

Sprendimas

Valdant ventiliatorių greitį pagal skirtingu paros metu reikalingą vėdinimo lygį, galima kontroliuoti tokius parametrus kaip temperatūra, drėgmė ir drėgnumą ir sutaupyti energijos. Kai kuriais atvejais galima sutaupyti iki 30 ar net 50 proc. energijos.

invertek drives ltd

Invertek Drives Ltd

Gyvūnų ir naminių paukščių sveikatai ir produktyvumui žemės ūkio pramonėje didelę įtaką gali turėti tai, kokia gera ar bloga yra ventiliacija pastatuose, kuriuose jie laikomi. Dėl prastos ventiliacijos gali padidėti rizika, kad gyvuliai užsikrės bakterijomis ir virusais, o tai gali turėti didelės įtakos jų gerovei ir finansiškai paveikti ūkininkavimo verslą. Be to, dėl neefektyvių vėdinimo sistemų gali būti sunaudojama daug energijos ir patiriamos didelės išlaidos.

 

Bendrovė „Invertek Drives”, dažnio keitiklių, naudojamų elektros varikliams ir ventiliatoriams valdyti, novatorė ir gamintoja, pirmauja taikant dažnio keitiklių technologiją gyvulių ir pasėlių laikymo patalpų vėdinimui pagerinti. „Optidrive E3”, „P2” ir „Eco” dažnio keitiklių asortimentas gaminamas IP66 / NEMA 4X klasės korpusuose, todėl jie gali veikti atšiauriausiomis sąlygomis, pavyzdžiui, tvartuose ir žemės ūkio paskirties pastatuose, kur gali būti didelis dulkių, vandens ir drėgmės kiekis.

 

„Ventiliatoriai, naudojami vėdinimo sistemose, dažniausiai valdomi kintamosios srovės elektros varikliais. Daugeliu atvejų jie veikia be jokio judesio valdymo. Tai reiškia, kad jie nuolat veikia visu greičiu ir naudoja daug energijos”,  sakė „Invertek Drives” technikos vadovas Kesas Bičas (Kes Beech).

energy savings and increased livestock health and productivity

Ventiliatoriaus greičio reguliavimas gali padėti sutaupyti iki 50% energijos

„Valdant ventiliatorių greitį pagal skirtingu paros metu reikalingą vėdinimo lygį, galima kontroliuoti tokius variantus, kaip temperatūra, drėgmė ir drėgnumas, ir gerokai sutaupyti energijos. Dėl to kai kuriais atvejais galima sutaupyti iki 30 ar net 50 proc. energijos.” Toliau dalinosi įžvalgomis vadovas.

 

Jungtinėse Amerikos Valstijose atliktų tyrimų duomenimis, 100% šviežio oro vabzdžius naikina 10 kartų greičiau nei tik 50% šviežio oro. Šis reikšmingas skirtumas išryškina optimalaus vėdinimo svarbą žemės ūkio aplinkoje, kur oro kokybės kontrolė gali drastiškai sumažinti kenksmingų bakterijų ir virusų buvimą, taip pagerindama gyvulių sveikatą ir produktyvumą, taip pat sumažindama energijos sąnaudas efektyviau naudojant vėdinimo sistemas.

Geras vėdinimas didina produktyvumą

Pagerinus ventiliaciją galvijų tvartuose produktyvumas gali padidėti nuo 3-5%. Visame pasaulyje žemės ūkyje vėdinimo įrenginiuose naudojami dažnio keitikliai, pavyzdžiui, „Invertek” „Optidrive E3” IP66 / NEMA 4X. Visiškai uždaras IP66 / NEMA 4X klasės korpusas idealiai tinka dažnai atšiaurioms sąlygoms, susijusioms su tokia aplinka. Juos taip pat galima montuoti netoli ventiliatoriaus. Tai reiškia, kad nereikia specialios valdymo patalpos ar spintos, todėl sutaupoma lėšų ir vietos.

Pavaros gali valdyti bet kokį kintamosios srovės varikliu valdomą ventiliatorių, pavyzdžiui, sieninį, lubinį, stogo, turbulatorinį ar plokštelinį. Ventiliatoriai gali būti naudojami įvairiuose pastatuose, kuriuose laikomi gyvuliai, paukščiai, pasėliai ar grūdai.

 

Jei turite klausimų ar reikia specialios konsultacijos, nedvejodami susisiekite ir pasikonsultuokite su mūsų specialistu. Mūsų komanda yra pasirengusi suteikti ekspertų patarimus ir pagalbą, pritaikytą jūsų specifiniams poreikiams. Susisiekti galite ČIA.

 

daznio keitklis liftams p2
Optidrive P2
Aukščiausios galimybės

0.37-22 kW, 110-480V
Vienfazis įėjimas ir išėjimas
Optidrive E3
Vektorinis keitiklis standartiniams panaudojimams

0.37-22 kW, 110-480V
Vienfazis ir trifazis įėjimas
Optidrive Eco
Vandens siurbliui ir ventiliatorių valdymui

0.75 - 250kW, 200-600V
Vienfazis ir trifazis įėjimas