SIMEKSA YRA METZ CONNECT Lietuvos, Latvijos ir Estijos Atstovai

Automatikos komponentai (I/O)

Ethernet I/Os automatikos komponentai

Pastatų ir pramonės automatizavimui siūlome kompaktiškus Ethernet I/O valdiklius, kurie jungia skaitmeninius ir analoginius signalus iš jutiklio ir pavaros lygio su IP tinklu (TCP / IP, BACnet / IP ir Modbus TCP).

Modbus RTU I/Os automatikos komponentai

Modbus RTU įvesties/išvesties moduliai, skirti pastatų/pramonės automatizavimui, jutiklių ir pavarų įsigijimui ir valdymui.


BACnet MS/TP I/Os

BACnet MS / TP įvesties/išvesties moduliai, skirti pastatų automatizavimui jutikliams ir pavaroms įrašyti ir valdyti.Techniniai tinklai ir saugos sprendimai pastatuose ir pramonės įmonėse tampa vis išmanesni. Automatikos komponentai suteikia galimybę integruoti vidinius ir išorinius procesus, kad juos būtų galima efektyviai valdyti ir stebėti. METZ CONNECT siūlo labai gerus sprendimus šiam tikslui. Su C|Logline produktų grupe METZ CONNECT suteikia nuoseklius, sisteminius ir išmaniuosius tinklo komponentus, skirtus tvariam pastatų automatizavimui, maksimaliai apsaugai, optimaliam procesų valdymui ir efektyviam energijos valdymui. Privalumai: didelio našumo komponentai sutrumpina surinkimo laiką, sumažina energijos sąnaudas, sukuria skaidrumą arba leidžia, pavyzdžiui, vienu įrenginiu išspręsti kelias užduotis.

Ryšio muduliai

Elektromechaniniai sujungimo moduliai

Elektromechaniniai sujungimo moduliai

Elektromechaniniai sujungimo ryšio moduliai, skirti saugiai elektros izoliacijai tarp valdymo ir automatikos technologijų bei rankiniam valdymui naudojant rankinio valdymo įrenginį.


Varikio valdymo relės

Variklio valdymo movos moduliai naudojami specialiai variklių pavaroms valdyti. Pavaros sistema perjungiant atgal yra apsaugota per dviejų pakopų ir uždelstą relių išėjimų išjungimą. Integruotas rankinio valdymo lygis gali pvz. B. gali būti naudojamas aptarnavimo ir paleidimo tikslais.

Valdymo ir automatizavimo technologijoje METZ CONNECT sąsajos moduliai sudaro atskyrimą tarp loginio lygio ir apkrovos lygio. Sąsajos technologija reiškia signalų atskyrimą, formavimą, apdorojimą, konvertavimą ir pritaikymą. METZ CONNECT siūlo sprendimus beveik bet kokiam pritaikymui įvairių konstrukcijų korpusuose, skirtuose montuoti ant DIN bėgio. Be universalių jungčių modulių, mes taip pat siūlome jutiklių ir pavarų sąsajos modulius kaip optronus, potencialų skirstytuvus, diodų modulius, signalizacijos modulius, slenksčius jungiklius, analoginių verčių siųstuvus, analoginius-skaitmeninius keitiklius ir kaip potencialius izoliatorius. Gaminių asortimentą papildo galingos ir kompaktiškos, prijungiamos 14 polių pramoninės relės.

Matavimo ir stebėjimo relės

Ventiliatoriaus stebėjimo relės

Ventiliatoriaus laikmačio relės naudojamos dviejų pakopų varikliams valdyti; įjungimo ir išjungimo delsa yra atskira ir reguliuojama be galo. Variklio kontaktoriai valdomi per du užrakintus išėjimus.

Greičio stebėjimo relės

Greičio ir trapecinio diržo monitoriai naudojami varikliu arba diržu varomų velenų sukamiesiems judesiams stebėti. Greitį galima įrašyti naudojant indukcinį artumo jungiklį.

Cosphi stebėjimo relės

„CosPhi“ monitoriai naudojami per mažai apkrovai aptikti. Stebėjimas atliekamas nustatant fazės poslinkį tarp srovės ir įtampos. CosPhi monitorius taip pat galima naudoti kartu su dažnio keitikliais.

Stebėjimo relės yra naudojamos apsaugoti žmones ir mašinas bei valdyti elektros ciklus pagal elektrinius ar fizinius parametrus, o pagal žemos įtampos direktyvas tam tikrose atskirose programose šios relės turi būti įrengtos. METZ CONNECT gaminių asortimentas siūlo platų matavimo ir stebėjimo relių spektrą, pritaikytą įvairioms reikmėms: srovės monitoriai universaliems tikslams, fazių monitoriai, apsaugantys nuo sistemos dalių sunaikinimo / susidėvėjimo, fazių sekos relės, skirtos stebėti besisukantį lauką, asimetrinės relės saugiam fazių gedimų aptikimui, daugiafunkciniai 3 fazių monitoriai, lygio relės užpildymo lygio stebėjimui

Laiko Rėlės

Daugiafunkcinės laikmačio relės

Daugiafunkcinė laikmačio relė su įmontuotais kodavimo jungikliais ir potenciometru, skirta funkcijai ir laikui nustatyti valdymo ir automatizavimo užduotims pastatų ir pramonės automatikoje.

Atidėto veikimo relės

Atidėto veikimo relė (delay on make) su laiko nustatymu tiesiniu potenciometru gali būti naudojamos procesų automatizavimui, siekiant apeiti galingų variklių paleidimą arba žingsninį perjungimą.

Trifazių variklių paleidimo relės

Trifazių variklių paleidimo grandinei naudojamos žvaigždės-trikampio relės su reguliuojamu perjungimo laiku per tiesinį potenciometrą. Star-detla modelis

Laikmačio relė yra speciali relės versija, kuri gali būti naudojama, pavyzdžiui, valdymo ir automatikos technologijų srityje, norint pasiekti įjungimo arba išjungimo delsas. Gaminių asortimente yra laikmačio relės su keliomis funkcijomis ir reguliuojamais laiko intervalais, taip pat relės su specialiomis funkcijomis, tokiomis kaip įjungimo delsa, išjungimo delsa, laikrodis ir žvaigždės-trikampio relės.