Dažnio keitklis optidrive p2 - didelis našumas ir paprastas naudojimas

Optidrive P2 yra didelio našumo dažnio keitklis, skirtas valdyti kintamosios srovės indukcinius variklius, nuolatinio magneto variklius ir kitus variklių tipus. Jis turi plačias galimybes, įskaitant skaitmeninius ir analoginius įėjimus / išėjimus, lauko magistralės sąsajas ir saugos funkcijas.

  • Galima įsigyti nuo 0,75 kW iki 250 kW galios ir gali veikti vienfaziu arba trifaziu 200–600 V maitinimo šaltiniu.
  • Pavara siūlo vektorinį valdymą be jutiklių, uždarojo ciklo valdymą su koduotuvu ir specializuotus valdymo režimus skirtingiems variklių tipams.
  • Jis turi plačias įvesties / išvesties galimybes, įskaitant skaitmeninius ir analoginius įėjimus / išėjimus, taip pat lauko magistralės sąsajas. Taip pat yra saugos funkcijų, tokių kaip saugus sukimo momento išjungimas.
  • Dokumentas apima montavimo ir paleidimo parinktis, pavaros specifikacijas, elektros charakteristikas ir programavimo / valdymo funkcijas.
  • Pateikiami pritaikymo pavyzdžiai tokioms pramonės šakoms kaip kasyba, metalų apdirbimas, guma / plastikas, maistas / gėrimai ir kt.
  • Taip pat rodomi matmenų brėžiniai, korpuso / montavimo parinktys ir pasaulinės „Invertek Drives“ ir jos gaminių vietos.

Kaip išsirinkti tinkamą P2 dažnio keitiklį.

Renkantis Optidrive dažnio keitiklį, būtina atsižvelgti į kelis pagrindinius veiksnius, kad pasirinktas keitiklis atitiktų specifinius taikymo reikalavimus. Optidrive dažnio keitikliai, tokie kaip Optidrive P2, siūlo daugybę funkcijų ir galimybių, kurias galima pritaikyti įvairioms pramonės reikmėms. Čia yra išsamus vadovas, kaip pasirinkti Optidrive dažnio keitiklį:

1. Nustatykite taikomosios programos reikalavimus: pirmasis žingsnis renkantis Optidrive dažnio keitiklį yra aiškiai apibrėžti taikomosios programos reikalavimus. Atsižvelkite į tokius veiksnius kaip naudojamo variklio tipas, reikalinga galia, įtampos ir dažnio reikalavimai ir bet kokios specifinės valdymo funkcijos, reikalingos taikant taikymą.

2. Vardinės galios ir įtampos suderinamumas: Optidrive dažnio keitiklių galios galios diapazonas – nuo 0,75 kW iki 250 kW, jie gali veikti vienfaziu arba trifaziu 200–600 V maitinimo šaltiniu. Įsitikinkite, kad pasirinktas keitiklis turi atitinkamą vardinę galią ir įtampą.

3. Variklio tipo suderinamumas: Optidrive dažnio keitikliai skirti valdyti įvairius variklių tipus, įskaitant kintamosios srovės indukcinius ir nuolatinio magneto variklius. Patikrinkite, ar keitiklis suderinamas su konkrečiu variklio tipu, naudojamu programoje, kad užtikrintumėte optimalų veikimą.

4. Valdymo funkcijos: Optidrive dažnio keitikliai siūlo pažangias valdymo funkcijas, tokias kaip vektorinis valdymas be jutiklių, uždaro ciklo valdymas su koduotuvu ir specializuoti įvairių tipų variklių valdymo režimai. Įvertinkite keitiklio teikiamas valdymo funkcijas ir pasirinkite tą, kuri geriausiai atitinka taikymo reikalavimus.

5. Įvesties/išvesties galimybės: Atsižvelkite į Optidrive dažnio keitiklio įvesties/išvesties galimybes, įskaitant skaitmeninius ir analoginius įėjimus/išėjimus, taip pat lauko magistralės sąsajas. Įsitikinkite, kad keitiklis turi reikiamas įvesties / išvesties galimybes, kad galėtų integruotis su kitomis programos sistemomis.

6. Saugos ypatybės: saugumas yra esminis pramoninio pritaikymo aspektas. „Optidrive“ dažnio keitikliai aprūpinti saugos funkcijomis, tokiomis kaip saugus sukimo momento išjungimas. Patikrinkite, ar pasirinktas keitiklis turi reikiamas saugos priemones, užtikrinančias personalo ir įrangos apsaugą.

5. Įdiegimo ir paleidimo parinktys: įvertinkite Optidrive dažnio keitiklio teikiamas montavimo ir paleidimo parinktis. Apsvarstykite tokius veiksnius kaip diegimo paprastumas, programavimo lankstumas ir patogios sąsajos, kad supaprastintumėte sąrankos procesą.

7. Pritaikymo pavyzdžiai: peržiūrėkite produkto dokumentacijoje pateiktus taikymo pavyzdžius, kad pamatytumėte, kaip Optidrive dažnio keitiklis sėkmingai įdiegtas panašiose į jūsų pramonės šakose. Tai gali suteikti vertingų įžvalgų apie keitiklio našumą ir tinkamumą jūsų programai.

8. Matmenų brėžiniai ir montavimo parinktys: išnagrinėkite Optidrive dažnio keitiklio matmenų brėžinius ir korpuso / montavimo parinktis, kad įsitikintumėte, jog jį galima lengvai integruoti į esamą sistemą. Rinkdamiesi keitiklį atsižvelkite į tokius veiksnius kaip erdvės apribojimai ir montavimo reikalavimai.

9. Visuotinis palaikymas ir aptarnavimas: Optidrive dažnio keitiklius siūlo „Invertek Drives“, pasaulinė įmonė, turinti visame pasaulyje. Apsvarstykite pagalbos ir paslaugų prieinamumą jūsų regione, kad prireikus laiku būtų suteikta pagalba ir techninė priežiūra.

Atidžiai įvertinę šiuos veiksnius ir įvertinę Optidrive dažnio keitiklio savybes ir galimybes, galėsite pasirinkti tinkamą keitiklį, atitinkantį specifinius Jūsų taikymo reikalavimus ir užtikrinantį patikimą bei efektyvų veikimą.

daznio keitklis liftams p2
Optidrive P2
Aukščiausios galimybės

0.37-22 kW, 110-480V
Vienfazis įėjimas ir išėjimas
Optidrive E3
Vektorinis keitiklis standartiniams panaudojimams

0.37-22 kW, 110-480V
Vienfazis ir trifazis įėjimas
Optidrive Eco
Vandens siurbliui ir ventiliatorių valdymui

0.75 - 250kW, 200-600V
Vienfazis ir trifazis įėjimas
Konsultacija

Profesionali konsultacija išsirenkant prekę iš didelio pasirinkimo rinkoje.

Patikimumas

SIMEKSA yra aukščiausios kokybės automatikos komponentų tiekėjai ir profesionalai.

Kokybė

Siūlome tik patikrintą ir patikimą produkciją. Bendradarbiaujame su eile žinomų gamintojų iš viso pasaulio.

Gera kaina

Klientams visada stengiamės pasiūlyti aukščiausios kokybės įrangą už palankią kainą. Mums svarbu suprasti jūsų poreikį ir gauti grįžtamąjį ryšį.