SD700 Kompact

  • Galios diapazonas nuo 63 kW iki 800 kW. Jeigu turite keletą variklių, tuomet tai padės jums taupyti vietą.
  • Platus įtampos diapazonas (230, 380 – 500, 525 ir 690 Vac). Tinka darbui silpnuose elektros tinkluose ir esant kintančiai įtampai. SD700K nenustos veikti!
  • Pasirenkamas IP20 priedas, leidžia montuoti techninėse patalpose.
  • Sumažinkite THD (bendro harmoninio iškraipymo) lygį, nekeisdami erdvės poreikių, SD700 kompakt galima įsigyti ir su 12 impulsų.
  • Standartiškai pateikiami išoriniai įėjimo droseliai (3 %), vidinis EMC įėjimo filtras, užtikrinantis pagrindinės funkcijas.
  • Išoriniai stabdymo įrenginiai. Dažnio keitiklis sugeria per stabdymo ciklus regeneruotą energiją, o priedas B150 išsklaido šią energiją.
Kategorija:

SD700 kompact – maksimalus našumas minimalioje erdvėje

SD700 Kompakt serija, kurioje galios tankis siekia 800kW/m3 yra pats logiškiausias sprendimas esant ribotai vietai. SD700K dažnio keitiklyje išliko pagrindinės ir pažangios SD700 serijos funkcijos, tačiau dydis buvo sumažintas iki 2,5 kartų. Šis produktas ypač tinka profesionaliems projektų inžinieriams, norintiems laisvai ir konkurencingai vykdyti savo projektus. Panaudojus kontaktorių pajungimo koncepciją, dažnio keitiklis turi maitinimo pajungimą viršuje ir variklio pajungimą apačioje.

Prietaisas pristatomas dviem IP00 dalimis,- dažnio keitiklis ir įėjimo droselis. Remiantis Power Electronics rekomendacijomis, klientas gali lengvai sumontuoti reikiamus komponentus į numatytą valdymo spintą arba techninę patalpą.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “SD700 Kompact”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Teirautis dabar